Kahverengi Saçlara Ombre 2020-2021

Kahverengi Saçlara Ombre

Doğal kahverengi saçlara ombre desenleri sayesinde çok şık bükülmeler katar. Koyu saçlarda köklerinizi  kendi ana renginiz de tutarsanız bakım masraflarını en düşük seviyeye indirebilirsiniz. Kahverengi saçlara ombre,özellikle iki ton doğal saç renginden daha hafif iki ton seçerseniz stilinize çarpıcı bir dokunuş katmış olursunuz. Dikkate alınması gereken en önemli şey doğallığa ve yumuşak ombrelerine dönmeyi teklif eden mevcut eğilimlerdir. Kahverengi saçlara ombre 2020-2021 yazımızda ilham kaynaklarınızı harekete geçireceğiz. Bu önerilerden hangisini seçeceğiniz size kalmış. Şimdide Kahverengi saçlara ombre 2020-2021 fikirlerimizden ilham alarak oluşturacağınız saç renk tarzlarına bakalım.

 

kahverengi saçlara ombre 2017-2018 (3)

 

Doğal Kahverengi Saçlara Hangi Ombreler Uygundur?

 

1.Karamel Ombre’ye Karışmış Dalgalı kahverengi

Kahverengi ombre daha açık gölgeler denemek için en iyi yoldur. Bu özel tasarım koyu renkli köklerden karamel tonlara geçiş yapıyor. Bu hacimli görünümü elde etmek için saçlarınızı kıvırarak dalgalı bir görünüm vermeniz gerekecek.

 

kahverengi saçlara ombre 2017-2018 (4)

 

2.Kahverengi Saçlara Sarı Ombre

Ahenkli klasik bir görünüm ama çok hoş. Sarı ombre ile saç telleri ortaya çıkmış ve güzelliğini sergilemiş. Gerçek anlamda kahverengi saçlara sarı birleşimi çok enfes olmuş. Saç renk uzmanı ile randevu alarak bu stili yaptırmak için acele edin.

 

kahverengi saçlara ombre 2017-2018 (2)

 

3.Kıvırcık Kahverengi Ombre Saçlar

Ultra kadınsı gurur verici bir renk. Kıvırcık kahverengi ombre renklendirme açısından harika görünüyor çünkü kıvırcıklar dokuda derinlik sağlıyor. Saçlarınızı dağınık tutmaktan çekinmeyin çünkü  daha iyi bir görünüm sağlıyor.

 

kahverengi saçlara ombre 2017-2018 (5)

 

4.Kahverengi Saçlara Bal Rengi Ombreler

Bu ombre,daha sofistike ve doğal bir görünümlü açık kahverengiye geçiş yapılıyor. Karşıtlık olmadığı için ombre daha koyu renklidir.Bu ombre saçlarında birden fazla renk tonu bulunmayan bayanlar içindir. Bu görünüm elde etmek için saç tellerini iyi derecede vurgulamanız gerekecektir.

 

kahverengi saçlara ombre 2017-2018 (6)

Saç Kategorimizde Diğer Renkler İçin Tıklayınız.

5.Kahverengi Saçlara Küllü Ombre

Ultra koyu saç renkleri ile ombre de illa sarı renklendirme olmasına gerek yoktur. Bu koyu renkten açık  kahverengi ombre, kül gibi grimsi etkilerle ortaya çıkmıştır. Ombrenizin  genel görünümünü geliştirmek istiyorsanız dalgalı saç modeli tercih edin. Bu doğal  fakat  şık saç modelini sevmemek imkansız.

 

kahverengi saçlara ombre 2017-2018 (1)

 

Yazımızı okuduğunuz için çok teşekkür ederiz. Ombre konusunda sizi yeterince aydınlatmış olmak umuduyla. Bizi sürekli takip etmeyi unutmayın daha güzel fikirlerle karşınızda olmaya devam edeceğiz.

2017 Kahverengi Saç Renkleri