Bayanlar İçin 2020 Yuvarlak Güneş Gözlüğü Modelleri

2207 yaz sezonu için yuvarlak güneş gözlükleri baya tercih edilecek. Daha rahat, favori ve ilgi çekici görünmek isteyenler için yuvarlak camlı güneş gözlükleri yeterli oluyor. Yuvarlak güneş gözlüğü modellerinde en önemli artı çok fazla makyaj yapmaya gerek kalmıyor. Özellikle göz makyajına ihtiyaç duymazsınız. Bizde sizlere 2020 yuvarlak güneş gözlükleri modelleri listeledik.

Yuvarlak Güneş Gözlüğü Kimlere Yakışır

Gözlük seçiminde genelde tavsiye edilen ve en iyi yöntem yüz şeklinize göre gözlük seçimidir. Mesela yuvarlak güneş gözlüğü en iyi yuvarlak yüzlü insanlara yakışır. Aynı şekilde dikdörtgen ve yüz hatları belirgin insanlara da dikdörtgen oval köşeli güneş gözlükleri yakışır. Bu en basit yöntemdir. Sizlerde bu yöntemle seçim yaparken daha kolay karar verebilirsiniz.

1 – Altın Çerçeveli Güneş Gözlüğü

Açık tenli bayanlar için özellikle altın sarısı çerçevesi olan yuvarlak güneş gözlükleri tercih edilebilir. Biraz daha orta yaşların ilgi gösterdiği bir model.

2-altin-cerceveli-gunes-gozlugu

2 – Kedi Gözlü Yuvarlak Güneş Gözlüğü

Kedi gözü modeller biraz farklılık isteyenler için çok güzel bir tercih. Biraz modern kombinlere çok iyi yakışacağını düşünüyorum. Renkleri de iyi seçmeye dikkat edin.

11-kedi-gozlu-yuvarlak-gunes-gozlugu

3 – Sarı Camlı Yuvarlak Güneş Gözlüğü

Genelde yaz aylarının o parlak güneşi daha gelmeden ilkbahar aylarında kullanılabilecek bir yuvarlak güneş gözlüğüdür. Sade ve modern duruşuyla çok güzel bir model.

10-sari-camli-yuvarlak-gunes-gozlugu

4 – Beyaz ve Gümüş Yuvarlak Güneş Gözlüğü

Beyaz çerçeveli güneş gözlükleri çok ilgi görmese de yuvarlak camlı güneş gözlükleri için harika bir seçenek olmuş. Gümüş rengi veya tam beyaz rengi beyaz kombinlerle tam uyum gösterebilir. Beyaz tenli bayanların pek tercihi olmasa da buğday ve esmer tenlere çok iyi olur.

9-beyaz-ve-gumus-yuvarlak-gunes-gozlugu

5 – Sade Yuvarlak Güneş Gözlüğü

Sade klasik bir yuvarlak camlı güneş gözlüğü… Çok aşırıya gitmem sade takılırım diyenlere…

8-sade-yuvarlak-gunes-gozlugu

6 – Steampunk Yuvarlak Güneş Gözlüğü

Farklıyım, farklı giyerim ve farklı bir güneş gözlüğü isteyenlere çılgın bir model. Bu modeller en çok yuvarlak camlı güneş gözlüklerine yakışıyor. Diğer şekillere bu kadar uyuşmuyor.

7-steampunk-yuvarlak-gunes-gozlugu

7 – Yarı Çerçeveli Güneş Gözlüğü6-yari-cerceveli-gunes-gozlugu

8 – Büyük Boy Yuvarlak Güneş Gözlüğü

5-buyuk-boy-yuvarlak-gunes-gozlugu

9 – Kablolu Güneş Gözlüğü

4-kablolu-gunes-gozlugu

10 – Retro Güneş Gözlüğü

3-retro-gunes-gozlugu